Menu

Poszukiwanie wolontariuszy - 26. Finał WOŚP

Poszukiwanie wolontariuszy - 26. Finał WOŚP

Prace nad 26. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowie Wielkopolskim nabierają tempa! Sztab miejski został oficjalnie zarejestrowany, jednak Orkiestra nie zagra bez wolontariuszy – jak zostać jednym z nich?

14 stycznia 2018 roku na polskie ulice ponownie wyjdą tysiące wolontariuszy, aby zebrać pieniądze, które tym razem zostaną przeznaczone na „wyrównanie szans w leczeniu noworodków”. Na ostrowskich wolontariuszy czeka blisko 200 identyfikatorów! Dlatego miejski sztab WOŚP zaprasza wszystkich, którzy 14 stycznia chcą – wraz z identyfikatorem, puszką i serduszkami – wyruszyć na ostrowskie ulice, na spotkanie organizacyjne.

Pierwsze spotkanie z wolontariuszami 26. Finału WOŚP odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godzinie 17:30 na Dużej Scenie Ostrowskiego Centrum Kultury (ul. Wolności 2). W tym roku po raz pierwszy rejestracji można dokonać online. Wystarczy zarejestrować się w bazie wolontariuszy na stronie www.wolontariusze.wosp.org.pl i wypełnić elektroniczną wersję ankiety. Po zatwierdzeniu zgłoszenia przez sztab, na koncie wolontariusza wygeneruje się oświadczenie, które należy wydrukować, podpisać (w przypadku osób niepełnoletnich podpisuje się rodzic bądź opiekun prawny) i złożyć w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury do 8 grudnia.

Drugim sposobem, aby zostać wolontariuszem, jest wypełnienie tradycyjnej ankiety, którą można pobrać ze strony: https://drive.google.com/file/d/1l2GHOO6-__lrx5gTkhNvg1J8iaHjh3bm/view, wydrukować i wypełnić – gotowe druki będą dostępne także podczas spotkania w OCK. Wolontariusze nie muszą martwić się o zdjęcie, które ozdobi identyfikator – sztabowi fotografowie będą je wykonywać przy oddawaniu wypełnionego formularza. Osoby niepełnoletnie powinny pojawić się na spotkaniu z rodzicem lub prawnym opiekunem.

Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działać będzie aż 1613 sztabów w kraju oraz 76 poza granicami Polski. Przypomnijmy, że w 2017 roku, podczas jubileuszowego finału, ostrowianie zebrali rekordową, jak dla naszego miasta, kwotę 145 094 złotych!

Agnieszka Podhajska

Komentarze   

0 #2 Errol 2018-10-27 07:50
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic,
you can earn additional bucks every month. You can use the best adsense alternative for any
type of website (they approve all websites), for more details
simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your
website

Feel free to surf to my blog; BestShella: https://MightyAntoinette.blogspot.co.uk
Cytować
0 #1 Nate 2018-01-18 21:15
Because the admin of this web page is working, no hesitation very quickly it
will be famous, due to its quality contents.

Also visit my page ... Johny Jackson: http://bit.ly/2EWLfYx
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas