Menu

Laureatka Konkursu Wojewódzkiego - „Przeczytałeś? – Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki"

Laureatka Konkursu Wojewódzkiego - „Przeczytałeś? – Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki"

Wielkopolski Kurator Oświaty ogłosił konkurs czytelniczo - plastyczny, skierowany do uczniów szkół podstawowych, którego celem było rozbudzanie ciekawości czytelniczych oraz rozwijanie umiejętności plastycznych.

Na konkurs wpłynęło kilkaset prac. Komisja powołana przez Kuratora Oświaty, Panią Elżbietę Leszczyńską oceniła nadesłane prace i wyłoniła laureatów. Jednym z laureatów jest uczennica Szkoły Podstawowej w Gorzycach Wielkich Anna Murawa, która w kategorii klas IV-VII zajęła II miejsce. Uroczyste wręczenie nagród połączone z warsztatami plastycznymi, odbyło się w Sali Herbowej w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu. Warsztaty przebiegały pod okiem plastyka oraz członka komisji konkursowej. Laureatom i wyróżnionym nagrody wręczała Pani Kurator. Rozmawiała z każdym uczniem na temat książki, którą przeczytali oraz o wykonanych pracach. Osobiście gratulowała sukcesów uczniom i nauczycielom. Wszyscy mile spędzili czas już w świątecznym nastroju, ponieważ pani Kurator składała życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Życzenia były skierowane do uczniów, dyrektorów, nauczycieli i rodziców.

źródło: http://spgorzyce.szkolna.net/n,laureatka-konkursu-wojewodzkiego-przeczytales-namaluj-scena-z-mojej-ulubionej-ksiazki

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas