Menu

104-te urodziny pani Marty

104-te urodziny pani Marty

Na początku stycznia 104 lata ukończyła jedna z najstarszych mieszkanek gminy Ostrów Wielkopolski, pani Marta Michalak z Sobótki.

Z tej okazji gratulacje oraz życzenia urodzinowe złożyli jubilatce: wójt Piotr Kuroszczyk, radny gminy Ryszard Adamek, radny powiatowy oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej – Dariusz Pryczak, przewodnicząca KGW Barbara Jaworska, sołtys wsi Krzysztofa Walkowiak oraz przedstawicielka rady sołeckiej - Joanna Michalak.

Marta Michalak urodziła się 4 stycznia 1914 r. w Sobótce, i w tej wsi mieszka przez całe życie. Urodziła troje dzieci i doczekała się sześciorga wnucząt, pięciorga prawnucząt oraz jednego praprawnuka. Obecnie mieszka z córką Barbarą Szymoniak oraz jej mężem Hieronimem.

Receptą pani Marty na utrzymanie dobrej formy jest pracowitość, lekkostrawna dieta, codzienna gimnastyka oraz zainteresowanie bieżącymi wydarzeniami w kraju i na świecie.

Komentarze   

0 #1 irena 2018-01-11 11:32
:eek: :lol: Jeśli pani Marta tak się czuje jak wygląda , to ja też tak chcę . Życzę wszystkiego najlepszego i pozdrawiam serdecznie .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas