Menu

Zabawa karnawałowa w przedszkolu w Sobótce

Zabawa karnawałowa w przedszkolu w Sobótce

Karnawał, to czas przepełniony muzyką i zabawą, którego ważnym elementem są bale karnawałowe. Jest to również istotny element przedszkolnego kalendarza imprez, na który wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem.

Ostatni dzień stycznia przedszkolaki z Sobótki spędziły na radosnej zabawie w rytmie DISCO. Od samego rana sala przedszkolna wypełniała się kolorowymi przebierańcami. Wśród dziewczynek prym wiodły księżniczki, a wśród chłopców służba mundurowa, czyli policjanci i strażacy. Nawet panie nie zawiodły i wystąpiły na balu w strojach księżniczki i Czerwonego Kapturka.

Już od samych drzwi witał dzieci przezabawny klaun Edzio, który wprowadzał wszystkich w prawdziwie karnawałowy nastrój. Oprócz szalonych tańców, nie zabrakło też konkursów. Dzieci zażarcie walczyły o wolne miejsce w konkursie z krzesłami, a także zjadały kisiel i piły soczek przez słomkę na czas. Śmiechu było co nie miara, szczególnie kiedy przedszkolaki przymierzały zwariowane okulary. Po tańcach z bańkami i słodkim poczęstunku, przyszła pora na wspólne zdjęcia w karnawałowej foto ramce. Wybrano również króla i królową balu. Koronowani zostali: Kamilek z grupy „Motylków” i Wiktoria z grupy „Biedronek”. To był niezapomniany bal. Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejną taką imprezę…..za rok:)

Ostatnio zmienianyczwartek, 01 luty 2018 13:08

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas