Logo
Wydrukuj tę stronę

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Daniszynie w konkursie powiatowym

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Daniszynie w konkursie powiatowym

Kolejny raz Szkoła Podstawowa w Daniszynie została doceniona w powiatowym konkursie turystycznym „POZNAJ SWÓJ POWIAT OSTROWSKI”.

Praca konkursowa przybrała formę KALENDARZA NA ROK 2018, pt.: „KOCHAMY ZWIERZĘTA” i zwyciężyła w kategorii szkół podstawowych. Podsumowanie konkursu odbyło się 25 stycznia 2018r. w „n klubie-sztuka i edukacja” w Ostrowie Wielkopolskim. Dla nagrodzonych uczniów oraz opiekunów przygotowano dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe m.in.: powerbanki, pendrivy, plecaki, bidony.
W uzasadnieniu przyznania I miejsca dla Szkoły Podstawowej w Daniszynie jury napisało: „Nagroda za kalendarz pt. „Kochamy zwierzęta”. To duży kalendarz bo i szeroki wachlarz różnorodnych przedsięwzięć, które są w nim przedstawione. Na wydawnictwo składają się opisy spotkań, akcji, czy wypraw, których motywem przewodnim są zwierzęta i ich opiekunowie. Dzieci odwiedziły Koło Łowieckie, mini zoo, zorganizowały zbiórkę karmy dla czworonogów oraz zaangażowały się w wyprowadzanie na spacer psów ze schroniska. Kalendarz wzbogaciły liczne ilustracje wykonane nawet przez pierwszoklasistę”. Konkurs pobudza wyobraźnię i umożliwia poznanie ciekawych miejsc powiatu ostrowskiego.

Najnowsze od iGOinfo

d