Menu

Dzień dziecka w Wysocku Wielkim

Dzień dziecka w Wysocku Wielkim

 

Mieszkańcy Wysocka Wielkiego bawili się na festynie z okazji Dnia Dziecka zorganizowanym w miejscowej szkole. Swoje talenty artystyczne zaprezentowały na nim dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, a dorośli zadbali o wiele atrakcji dla najmłodszych.

Szczególnie ciepło przyjęto prezentacje najmłodszych dzieci z miejscowego przedszkola. Maluchy zaprezentowały tańce i piosenki, które gorąco oklaskiwali ich rodzice i zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło przedstawicieli władz Gminy Ostrów Wielkopolski.

Nieco starsze dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i deklamowały wiersze, które również spotkały się z dużym uznaniem i gorącym przyjęciem publiczności.
Po występach na dzieci czekały zamki dmuchane, trampoliny, lody, wata cukrowa, soki i wiele innych atrakcji. Można było również korzystać z fotobudki.
Dorośli mogli skosztować ciasta z domowych wypieków, a także kiełbasek z grilla.
Warto dodać, że wszystkie atrakcje były dla uczestników festynu za darmo.
W trakcie imprezy można było również zapoznać się z informacją o zasadach wpisania się na listę dawców szpiku kostnego, jak również zgłosić swój akces do tej humanitarnej akcji.
Na miejscu była także miejscowa młodzieżowa drużyna strażacka, która pod okiem doświadczonych strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej demonstrowała specjalistyczny sprzęt do gaszenia. Druhowie przygotowali również strażacki tor przeszkód na którym można było praktycznie sprawdzić swoje umiejętności i możliwości sprzętu gaśniczego.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa, w której głównymi nagrodami były rowery.

źródło:https://www.facebook.com/piotrkuroszczykwojt/

Komentarze   

0 #1 Susan 2018-10-24 04:06
I have noticed you don't monetize your page, don't waste your traffic, you
can earn additional cash every month. You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more info simply search in gooogle: boorfe's tips monetize your website

My blog post: BestNigel: https://CleverMichelle.blogspot.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas