Menu

Powitanie Lata 2018 w Daniszynie

Powitanie Lata 2018 w Daniszynie

 

Moc atrakcji, piknikowa atmosfera i wspaniała zabawa czekała w niedzielne popołudnie tj. 1 lipca 2018 roku na uczestników integracyjnego festynu „POWITANIE LATA 2018” w Daniszynie, którego organizatorem było Stowarzyszenie Daniszyn 1403- Razem Możemy Więcej.


Niedzielny festyn odbywający się pod hasłem „Z naturą na Ty” przyciągnął całe rodziny. Wszyscy uczestnicy festynu mogli bezpłatnie skorzystać z owocowego kącika, słodkich wafelków, zimnych i ciepłych napojów, ciasta oraz skosztować chleba ze smalcem i kiełbaski z rusztu. Stoiska te kusiły nie tylko wyglądem
i zapachem, ale przede wszystkim smakiem. Nieodpłatnie dostępne były dmuchane zamki, malowanie twarzy i zabawy z animatorkami, a także spotkanie z Myszką Miki. Dla dzieci i ich rodziców przygotowano liczne konkursy sprawnościowe i zabawy integracyjne z nagrodami, a profesjonalną oprawę muzyczną zapewnił DJ Artur. Dodatkową atrakcją był pokaz wykonany przez strażaków OSP Daniszyn i zwiedzanie wozu strażackiego, który zawsze wzbudza dużo emocji wśród najmłodszych uczestników festynu. Wśród gości obecni byli m. in. wójt gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk, radni powiatowi Dariusz Pryczak i Piotr Walkowski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Daniszynie Małgorzata Dudek. Organizatorzy imprezy sprawili dzieciom i ich rodzicom, a także mieszkańcom i gościom Daniszyna wiele dobrej zabawy i radości. Festyn odbył się dzięki wsparciu finansowemu Stowarzyszenia Funduszu Grantowego Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 02 lipiec 2018 11:48

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas