Menu

Już otwarte!

Już otwarte!

 

W przeddzień otwarcia nowego roku szkolnego oddano do użytku gruntownie rozbudowane przedszkole w Daniszynie. Inwestycja realizowana była od listopada ubiegłego roku, aż do ostatnich dni sierpnia. Nakładem ponad 1 miliona 200 tysięcy złotych z budżetu gminy udało się całkowicie odmienić tę placówkę, z pożytkiem dla dzieci i pracującej w nim kadry.

250 metrów kwadratowych starej powierzchni użytkowej zostało wyremontowane, a do tego dobudowaliśmy nowe 150 metrów. Razem daje to około 400 metrów kwadratowych powierzchni, z której korzystają dwie grupy przedszkolne. Inwestycja zostanie wkrótce uzupełnione o nowy parking i tereny zielone przed przedszkolem. W nowej części znalazły się dwa spore pomieszczenia dydaktyczne dla dzieci o powierzchni ok. 50 m 2 każde, do tego szatnie, toalety i gabinety obsługi.

Chciałbym bardzo podziękować i serdecznie pogratulować dyrekcji przedszkola i personelowi oraz sołtysowi i Radzie Sołeckiej za ogromne zaangażowanie w realizacje inwestycji.
Osobna słowa podziękowania dla radnego Sylwestra Kląskały i wszystkich, którzy pomogli w remoncie i modernizacji.
Dzięki wspólnej pracy gminne pieniądze zostały dobrze wykorzystane i mam nadzieje, że obiekt będzie długo i dobrze służył miejscowym dzieciom.

źródło:https://www.facebook.com/piotrkuroszczykwojt/

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 03 wrzesień 2018 07:58

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas