Menu

Ogrody 2018. Zobacz ogrody zgłoszone do gminnego konkursu.

Ogrody 2018. Zobacz ogrody zgłoszone do gminnego konkursu.

 

Z największą przyjemnością prezentujemy Państwu zielone zakątki zgłoszone do konkursu na najpiękniejszy ogród w Gminie Ostrów Wielkopolski „Relaks w ogrodzie 2018”. W sumie nadesłano 22 zgłoszenia.

Najwięcej z Franklinowa i Zacharzewa. Są też ogrody z Gutowa, Górzenka czy Lewkowca, które po raz pierwszy zdecydowały się na udział w naszym konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 września (środa), o czym każdy z właścicieli zostanie powiadomiony osobiście. „Wszystkie ogrody mają swój urok. Każdy z nich ma własny styl zależny od wizji jego właściciela” – podsumował Paweł Woźniak, członek jury.

Każdego roku jury przyznaje I, II i III miejsce oraz 6 wyróżnień, w kat: wejście do domu, ogród rustykalny, przyjazny dzieciom, wejście do domu, ogród nowoczesny i ogród warzywny.

„Od czterech lat z sukcesem organizujemy konkurs na najpiękniejszy ogród, bardzo się z tego cieszę. Zależało nam by otoczenie, w którym żyjemy było coraz piękniejsze. Każdego roku dbamy by były ciekawe nagrody. Nasi mieszkańcy coraz chętniej biorą udział w konkursie. Każdego roku pięknych zielonych zakątków przybywa, wzbudzając zachwyt i podziw. „ – mówi wójt gminy Piotr Kuroszczyk.

W galerii zdjęć prezentujemy wszystkie zgłoszone ogrody. Ich kolejność w prezentacji jest przypadkowa. Ze względu na obowiązujące przepisy RODO nie podajemy pełnych danych osobowych i adresowych.

źródło:http://www.ostrowwielkopolski.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=0&subsub=0&menu=9&artykul=2637&akcja=artykul

Więcej w tej kategorii: « Święto pomidora Zwiedzali Warszawę »

Komentarze   

0 #2 Barbara 2018-09-04 19:48
: Dużo ogrodów bardzo pięknych,zadbanych,ale co do niektórych bym miała ale?zamiast pokazania ogrodów dominuje kostka brukowa.Pozdrawiam.
Cytować
0 #1 Irena 2018-09-04 13:47
:eek: Jeśli chodzi o ocenianie ogrodów , to nie zazdroszczę jurorom . Wszystkie są tak piękne , że nie można oczu oderwać . Szkoda że wszyscy nie mogą wygrać głównej nagrody . Życzę powodzenia oceniającym . Pozdrawiam .
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas