Menu

Otwarty trening tenisa stołowego

Otwarty trening tenisa stołowego

 

Z wielkim sukcesem w Wysocku Wielkim działa Program Pingpongowe Marzenia z PSE. Ideą programu jest rozwijanie talentów sportowych młodych tenisistów stołowych.
We wtorek, 30 października o godz. 17.30. w Szkole Podstawowej we Wtórku przy ulicy Szkolnej. odbędzie się otwarty trening adresowany do mediów oraz władz lokalnych i radnych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Trening będzie okazją do zapoznania Państwa z formą prowadzonych zajęć i założeń Programu. Pragniemy, aby każdy z uczestników stanął przy stole do tenisa stołowego i poczuł radość płynącą z tej niezwykłej formy aktywności fizycznej, rozwijającej ciało i umysł.

Na treningu obecne będą dzieci będące beneficjentami Programu oraz ich rodzice, przedstawiciele Polskiego Związku Tenisa Stołowego, trenerzy klubu LKS ORZEŁ Wysocko Wielkie oraz przedstawiciele Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. Każdy z gości otrzyma od Polskiego Związku Tenisa Stołowego sprzęt sportowy, niezbędny do treningu. Spotkanie potrwa około godziny.

Program prowadzony jest przy udziale Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dzięki Partnerowi Programu, Polskim Sieciom Elektroenergetycznym S.A., operatorowi systemu przesyłowego energii elektrycznej w Polsce.

Więcej informacji o programie znaleźć można na stronie:
http://pzts.pl/pingpongowe-marzenia-z-pse

Serdecznie zapraszamy do spotkania przy stole.

Ostatnio zmienianywtorek, 30 październik 2018 07:41

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas