Menu

Ślubowanie

Ślubowanie

 

Ślubowanie klas pierwszych to od lat niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu imprez Szkoły Podstawowej im. ks. Teodora Korcza w Topoli Małej. W tym roku miało ono miejsce 25 października.

Był to dzień długo wyczekiwany przez dzieci. Powodem, z pewnością była sama uroczystość, jak również niespodzianki przygotowane przez rodziców. Podczas ceremonii 16 pierwszoklasistów w obecności dyrekcji szkoły pani Grażyny Bąk, wychowawcy pani Eweliny Perz, zaproszonych gości w osobach: wice wójt Gminy Ostrów Wielkopolski pan Antoni Hadryś, sołtys wsi Topola – Osiedle pan Andrzej Dobras, sołtys wsi Topola Mała pan Przemysław Wala oraz swoich najbliższych - rodziców złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Następnie dyrektor szkoły dokonała aktu pasowania na ucznia, wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje szkolne. Rodzice wręczyli pamiątkowe kuferki, których zawartość na pewno przyda się podczas zajęć dydaktycznych.
Podczas części artystycznej pierwszaki zaprezentowały swoje talenty wokalne, recytatorskie oraz sportowe, wypiły przysłowiowy eliksir mądrości, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć dzieci udały się na zasłużony słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców i wspólnie z nimi spędziły miłe chwile.


Ewelina Perz

Komentarze   

0 #1 Alberta 2018-10-31 18:11
Hi. I see that you don't update your website too often. I know that writing posts
is time consuming and boring. But did you know that there is a
tool that allows you to create new articles using existing content (from
article directories or other pages from your niche)?
And it does it very well. The new posts are high quality and pass the copyscape test.
Search in google and try: miftolo's tools

Here is my site ChelseyJuicy: https://SaundraBad.wix.com
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas