Menu

Człowiek z pasją, Fotograf - Michał Terajewicz we Wtórku

Człowiek z pasją, Fotograf - Michał Terajewicz  we Wtórku

We wtorek, 11 czerwca, w bibliotece we Wtórku odbyło się ciekawe spotkanie z fotografem – Michałem Terajewiczem – Jak zrobić piękne zdjęcia z wakacji?

Prezentacja w bibliotece była pełna różnych ciekawostek fotograficznych i trików związanych z obsługą aparatu. Okazało się, że smartfonem można zrobić również dobre zdjęcia, z zastosowaniem wskazówek Michała. Wszystko po to, aby zdobyta podczas spotkania wiedza zaprocentowała w postaci pamiątki na lata – wspaniałych wakacyjnych zdjęć.
Największe wrażenie jednak na uczestnikach spotkania zrobiła astrofotografia. Jedna z obecnych dziewczynek, Asia, zapytała: „czy był Pan w kosmosie?” Pytanie jak najbardziej zasadne, tak niesamowite są te zdjęcia!
Michał Terajewicz, z wykształcenia dziennikarz, z wyboru fotograf. Mąż utalentowanej fotografki, tata dwójki dzieci. Praca zawodowa to jednocześnie jego pasja i hobby. Michał prowadzi warsztaty fotograficzne, w tym kursy atrofoto, wykonuje sesje biznesowe, wizerunkowe, produktowe, zdjęcia sferyczne, wirtualne spacery, zdjęcia architektury, budynków i wnętrz, zdjęcia ślubne. Ma bogate portfolio, w wieku niespełna dwudziestu lat, miał swoją pierwszą wystawę fotograficzną w Domu Kultury w Warszawie – Cień drzewa, niewiele później zdobył trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez Warszawską Szkołę Filmową, jego reportaże w magazynie FOTO cieszyły się zainteresowaniem i dużym uznaniem, przez lata zdobywał i zdobywa nadal wiele innych wyróżnień i nagród . Gratulujemy pasji i życzymy dalszych sukcesów!
https://warsztaty-fotograficzne.net/
https://www.openlens.pl/
https://www.studiopozytyw.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas