Menu
Turniej szachowy

Turniej szachowy

  III Ogólnopolski ...

PÓŁKOLONIE w Gminie Ostrów Wlkp.  z Uczniowskim Klubem Sportowym „Tęcza” w Lamkach

PÓŁKOLONIE w Gminie Ostrów Wlkp. z…

Uczniowski Klub Sportowy ...

Sukces gminy

Sukces gminy

  W numerze z dnia ...

Drogi - modernizacja

Drogi - modernizacja

  Do 30 czerwca na ...

KGW Czekanów

KGW Czekanów

  Koło Gospodyń Wie...

Półkolonie w Szczurach

Półkolonie w Szczurach

  Dzieci ze szkoły ...

Turniej gry w Kopa

Turniej gry w Kopa

  5 lipca 2014r. we...

Finanse bez tajemnic w bibliotece w Gorzycach Wielkich

Finanse bez tajemnic w bibliotece w…

Dnia 03.07.2014 Gminna Bi...

VI Memoriał Aleksandra Szuberta

VI Memoriał Aleksandra Szuberta

W pierwotnym terminie...

Gminne zawody

Gminne zawody

  Gminne zawody spo...

Prev Next

Najlepsi uczniowie Gminy Ostrów nagrodzeni przez wójta po raz 10-ty

Najlepsi uczniowie Gminy Ostrów nagrodzeni przez wójta po raz 10-ty

Już po raz 10-ty uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski zostali nagrodzeni przez Wójta Gminy Ostrów Wlkp. za dobre wyniki w nauce.

We wtorek, 1 października na sali wiejskiej w Łąkocinach odbyła się jubileuszowa uroczystość. Zebrali się uczniowie i ich dumni rodzice. Odebrali oni wyróżnienia w postaci nagród pieniężnych oraz pamiątkowych dyplomów z rąk Wójta Gminy Piotra Kuroszczyka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Piotra Śniegowskiego.

W tym roku nagrodzonych za wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2012-2013 było 82 uczniów (51 uczniów- Szkoły Podstawowe, 31 uczniów- Gimnazjum).

Najwyższą średnią bo aż 6,00 uzyskały uczennice: Kaczor Dominika z Zespołu Szkół w Sobótce oraz Skrzypek Wiktoria z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Topoli Małej.

Łączna kwota jaka Gmina przyznała na nagrody to 35.900 zł.

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy niegasnącej pasji zdobywania wiedzy i dalszych sukcesów w życiu.

Poniżej lista nagrodzonych osób

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

SZKOŁA

ŚREDNIA OCEN

1

Duczmal Karolina

SP Daniszyn

5,45

2

Jeż Sandra

SP Daniszyn

5,30

3

Motyl Estera

SP Daniszyn

5,27

4

Nowicki Kacper

SP Daniszyn

5,30

5

Wierzyk Julia

SP Daniszyn

5,20

6

Ptak Martin

SP Franklinów

5,25

7

Smętek Wiktoria

SP Franklinów

5,33

8

Wodniczak Natalia

SP Franklinów

5,25

9

Ibron Sebastian

SP Łąkociny

5,54

10

Kozłowska Klaudia

SP Łąkociny

5,27

11

Palczewska Aleksandra

SP Łąkociny

5,45

12

Zielazna Magdalena

SP Łąkociny

5,40

13

Wróbel Agnieszka

SP Słaborowice

5,73

14

Jaźwiec Marta

SP Szczury

5,25

15

Leleń Marcelina

SP Szczury

5,41

16

Czerwińska Magdalena

ZS Gorzyce W- G

5,61

17

Hadryś Aleksandra

ZS Gorzyce W- G

5,27

18

Jędrkowiak Sandra

ZS Gorzyce W- G

5,30

19

Kowalska Anna

ZS Gorzyce W- G

5,47

20

Krakowski Michał

ZS Gorzyce W- G

5,25

21

Malcherek Paulina

ZS Gorzyce W- G

5,32

22

Nowicka Karolina

ZS Gorzyce W- G

5,44

23

Pilok Wiktoria

ZS Gorzyce W- G

5,69

24

Płóciennik Dominika

ZS Gorzyce W- G

5,25

25

Płóciennik Tomasz

ZS Gorzyce W- G

5,25

26

Poprawa Agnieszka

ZS Gorzyce W- G

5,44

27

Zdziebkowska Aleksandra

ZS Gorzyce W- G

5,31

28

Chałupniczak Wiktoria

ZS Gorzyce W- SP

5,90

29

Finke Faustyna

ZS Gorzyce W- SP

5,30

30

Hyży Weronika

ZS Gorzyce W- SP

5,30

31

Marciniak Patrycja

ZS Gorzyce W- SP

5,27

32

Műller Justyna

ZS Gorzyce W- SP

5,40

33

Naculak Aleksandra

ZS Gorzyce W- SP

5,36

34

Olszewska Magdalena

ZS Gorzyce W- SP

5,90

35

Pietrzak Dominika

ZS Gorzyce W- SP

5,30

36

Rachwalska Wiktoria

ZS Gorzyce W- SP

5,60

37

Rachwalski Kacper

ZS Gorzyce W- SP

5,27

38

Balcerczyk Marta

ZS Lamki- G

5,50

39

Gawron Karol

ZS Lamki- G

5,33

40

Jańczak Agata

ZS Lamki- G

5,28

41

Kalak Weronika

ZS Lamki- G

5,28

42

Kubiak Arkadiusz

ZS Lamki- G

5,22

43

Nawrocka Monika

ZS Lamki- G

5,28

44

Płóciennik Hubert

ZS Lamki- G

5,33

45

Winiarska Angelika

ZS Lamki- G

5,44

46

Zielazna Agata

ZS Lamki- G

5,27

47

Cyba Grzegorz

ZS Lamki- SP

5,66

48

Skoczek Karolina

ZS Lamki- SP

5,27

49

Szkudlarz Eryk

ZS Lamki- SP

5,45

50

Świerzewska Zofia

ZS Lewków- G

5,30

51

Świerzewska Maria

ZS Lewków- G

5,31

52

Dwornikowska Patrycja

ZS Lewków- SP

5,27

53

Hełka Weronika

ZS Lewków- SP

5,42

54

Kowalczyk Adam

ZS Lewków- SP

5,42

55

Kurtyka Joanna

ZS Lewków- SP

5,45

56

Maciejewska Zuzanna

ZS Lewków- SP

5,33

57

Poprawska Małgorzata

ZS Lewków- SP

5,25

58

Walczak Rafał

ZS Lewków- SP

5,27

59

Ciesiółka Katarzyna

ZS Sobótka- G

5,46

60

Dembnicka Martyna

ZS Sobótka- G

5,23

61

Frankowska Katarzyna

ZS Sobótka- G

5,40

62

Kaczor Patrycja

ZS Sobótka- G

5,64

63

Maślak Natalia

ZS Sobótka- G

5,20

64

Nowak Magdalena

ZS Sobótka- G

5,29

65

Raczak Sylwia

ZS Sobótka- G

5,40

66

Tama Julia

ZS Sobótka- G

5,62

67

Kaczor Dominika

ZS Sobótka- SP

6,00

68

Krzymińska Wiktoria

ZS Sobótka- SP

5,50

69

Kurkiewicz Julia

ZS Sobótka- SP

5,75

70

Walczak Anna

ZS Sobótka- SP

5,25

71

Bednarczyk Julia

ZSP Topola Mała

5,33

72

Dymała Agnieszka

ZSP Topola Mała

5,83

73

Jagodzińska Kinga

ZSP Topola Mała

5,80

74

Kryjom Żaneta

ZSP Topola Mała

5,50

75

Pawlak Katarzyna

ZSP Topola Mała

5,25

76

Sadaj Patrycja

ZSP Topola Mała

5,70

77

Sadaj Zuzanna

ZSP Topola Mała

5,83

78

Skrzypek Wiktoria

ZSP Topola Mała

6,00

79

Szymanek Mateusz

ZSP Topola Mała

5,73

80

Zając Szymon

ZSP Topola Mała

5,40

81

Cegielska Dominika

ZSP Wtórek

5,66

82

Królak Dawid

ZSP Wtórek

5,55

MK

Ostatnio zmienianyśroda, 02 październik 2013 13:12
Powrót na górę

Kultura

Szkoły

Lokalne Info

Media w Ostrowie

Parafie

Znajdz nas